DiSC konsultandid Eestis




Mati Sööt

Mati Sööt on sertifitseeritud DiSC konsultant aastast 1997.

Mati sertifitseerib OÜ IPB Partners uusi DiSC konsultante ning on ühtlasi ka Implement Inscape OÜ konsultant.

 

Kontakt
E-mail    mati@ipbpartners.eu
Telefon  + 372 6 191 498
GSM       + 372 50 34 800 

 

Margus Esnar

Margus Esnar on sertifitseeritud DiSC konsultant aastast 1997.
Margus on koolitusfirma Flowlink OÜ koolitaja ja omanik.

 

Kontaktid:
E-mail koolitus.flowlink@gmail.com 

Maris Sööt

Maris Sööt on sertifitseeritud DiSC konsultant aastast 2000.

Maris on OÜ Implement Inscape koolitaja.

 

Kontakt

E-mail     maris@implementinscape.ee
Telefon   + 372 52 24 080 

 

Merle Lõhmus

Merle Lõhmus on sertifitseeritud DiSC konsultant aastast 2004.

Merle töötab TTÜ Tööstuspsühholoogia Instituudis ja on EBS Juhtimiskoolituse Keskuse koolitaja & koostööpartner.

Kontakt
e-mail emerl@hot.ee

Dmitri Volov

Dmitri Volov on sertifitseeritud DiSC konsultant aastast 2004
Dmitri on OÜ Implement Inscape koolitaja nii juhtimise kui müügi teemadel ning DVSP Consulting juht.

 

Kontakt
e-mail  dvsp@dvsp.ee
GSM   + 372 51 04 856
 

Tarmo Toiger

Tarmo Toiger on sertifitseeritud DiSC konsultant aastast 2005
 

 

Kontakt
e-mail  tarmo.toiger@sas.com 
 

Igor Päss

Igor Päss on sertifitseeritud DiSC konsultant aastast 2005
Igor on personaliostingu ja hindamisega tegeleva konsultatsioonifirma Ariko Reserv konsultant ja ettevõtte juht.

 

Kontaktid

e-mail     igor@areserv.ee
Telefon  + 372 611 5050
www.areserv.ee

 

Pille Päss

Pille Päss on sertifitseeritud DiSC konsultant aastast 2005
Pille on personaliotsingu ja hindamisega tegeleva Ariko Reserv projektijuht.

 

Kontakt


E-mail    pille@aresrev.ee
Telefon  + 372 611 5050 
www.areserv.ee

 

Tiina Liblik

Tiina Liblik on sertifitseeritud DiSC konsultant aastast 2005
Tiina on personaliotsingu ja hindamisega tegeleva Ariko Reservi konsultant.

 

Kontakt


E-mail    tiina@areserv.ee
Telefon  + 372 611 5050
www.aresrev.ee

 

Sirje Kündre

Sirje Kündre on sertifitseeritud DiSC konsultant aastast 2005
Sirje on personaliotsingu ja hindamisega tegeleva Ariko Reservi konsultant

 

Kontaktid


e-mail     sirje@areserv.ee
Telefon   + 372 611 5050
www.areserv.ee

Inga Pillet

Inga Pillet on sertifitseeritud DiSC konsultant aastast 2005
Inga on personaliotsingu ja hindamisega tegeleva ettevõtte Ariko Reserv konsultant.

 

Kontaktid


e-mail      inga@areserv.ee
Telefon   + 372 611 5050
www.areserv.ee

Reet Kaarelson

Reet Kaarelson on sertifitseeritud DiSC konsultant aastast 2005
Reet on personaliotsingu ja hindamisega tegeleva Ariko Reservi konsultant

 

Kontakt


E-mail      reet@areserv.ee
Telefon   + 372 611 5050
www.areserv.ee

 

Merike Sarapuu

Merike Sarapuu on sertifitseeritud DiSC konsultant aastast 2005
Merike on personaliotsingu ja hindamisega tegeleva ettevõtte Ariko Reserv konsultant

 

Kontaktid
e-mail  tartu@areserv.ee
Telefon  +372 611 5050 

Hille Luht-Pihelgas

Hille Luht-Pihelgas on sertifitseeritud DiSC konsultant aastast 2006
Hille koolitab juhtimise, koostööoskuste ja meeskonna juhtimise teemadel.

 

Kontakt
e-mail   luhtpihelgas@gmail.com

Roman Kuura

Roman Kuura on sertifitseeritud DiSC konsultant aastast 2006
Roman viib läbi juhtimise, müügi-ja meeskonnatöö koolitusi Carpema koolitus ja konsultatsioonifirmas.

 

Kontakt
e-mail   roman@carpema.ee

 

 

 

Tiina Käsi

Tiina Käsi on sertifitseeritud DiSC konsultant aastast 2006
Tiina on Nordea panga Põhja-Euroopa personalijuht

 

Kontakt
e-mail   tiina.kasi@nordea.com
 

Tiit Valm

Tiit Valm on sertifitseeritud DiSC konsultant aastast 2007
Tiit on pikaajaliste kogemustega koolitaja ning tegeleb põhiliselt projektijuhtimiskoolituste ja konsultatsioonide läbiviimisega.

 

Kontakt
e-mail   tiit@valm.ee
GSM     +372 50 16 800
www.projektijuhtimine.ee

Kristiina Härms

Kristiina Härms on sertifitseeritud DiSC konsultant aastast 2007
Kristiina on advokaadibüroo Sorainen personalijuht.

 

Kontakt
e-mail     kristiina.harms@sorainen.com
Telefon  + 372 640 0900

Ekke Sööt

Ekke Sööt on sertifitseeritud DiSC konsultant aastast 2007.

Ekke on Implement Inscape juht ja koolitaja.

Kontakt
E-mail     ekke@implementinscape.ee
Telefon   + 372 6 191 409
GSM        + 372 51 02 368

 

 

Sirje Tammiste

Sirje Tammiste on sertifitseeritud DiSC konsultant aastast 2008
Sirje on Tammiste Personalibüroo OÜ rajaja ning tegeleb peamiselt personali värbamise, hindamise ning meeskonna arendamisega eesti ja vene keeles.

 

Kontakt
E-mail    sirje@tammistepersonal.ee
Telefon  + 372 514 4084
http://tammistepersonal.ee/

Kadi Kuuskmann

Kadi Kuuskmann on sertifitseeritud DiSC konsultant aastast 2008.
Kadi on personaliotsingu projektijuht ja koolitaja Tammiste Personalibüroos.

 

Kontakt
E-mail    kadi@tammistepersonal.ee

Annika Urva-Ronk

Annika Urva-Ronk on sertifitseeritud DiSC konsultant aastast 2009
Annika on AS Hansabi personalijuht 

 

Kontakt
e-mail    annika.urva-ronk@hansab.ee
Telefon  + 372 605 98 08

Anu Sark

Anu Sark on sertifitseeritud konsultant aastast 2010

 

Kontakt
GSM      + 372 5635 3360

Häli Siimaste

Häli Siimaste on sertifitseeritud DiSC konsultant aastast 2010
                                                             

Aet Kull

Aet Kull on sertifitseeritud DiSC konsultant aastast 2011
Aet on Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor Ettevõtluse Instituudi direktori asetäitja ja turunduse õppejõud.

 

Kontakt
e-mail     aet.kull@eek.ee
Telefon   + 372 619 1907  

Aivi Roasto

Aivi Roasto on sertifitseeritud DiSC konsultant aastast 2011
Aivi on advokaadibüroo Sorainen administratsioonijuht ning täidab hetkel ka personalijuhi kohuseid. 

 

Kontaktid
e-mail     aivi.roasto@sorainen.com
Telefon   + 372 6400 963

Jaana Pedras

Jaana Pedras on sertifitseeritud DiSC konsultant aastast 2011
Jaana on Nordea panga Eesti filiaalis personalijuhtimise partner

 

Kontakt
e-mail      jaana.pedras@nordea.ee
Telefon   + 372 628 3134  

Mari Lüdimois

Mari on sertifitseeritud DiSC konsultant 2012 aastast

 

Nele Dudkin

Nele on sertifitseeritud DiSC konsultant alatest 2012 aastast.

Nele on Implement Inscape koolituskonsultant.

Kontakt
e-mail      nele@implementinscape.ee
Telefon    + 372 6 191 497 

 

 

 

Reet Treial

Reet Treial on sertifitseeritud DiSC konsultant 2012 aastast.

 

Uku Sööt

Uku on sertifitseeritud DiSC konsultant 2012 aastast.

Uku on IPB Partnersi äriarendusjuht.

 

Kontakt
E-mail      uku@ipbpartners.eu
Telefon    + 372 52 57 939

 

 

Karmeli Laugen

Karmeli on sertifitseeritud DiSC konsultant 2012 aastast.

Karmeli on restorani Maikrahv personalijuht.

 

Kontakt
e-mail      karmeli@maikrahv.ee
telefon     + 372 56 22 77 49

 

Natali Happonen

Natali on sertifitseeritud DiSC konsultant alates 2012. aastast.

Natali on Implement Inscape'i partner-konsultant.

 

Kontakt

E-mail natali@implementinscape.ee

Kaire Valgeväli

Kaire Valgeväli on sertifitseeritud DiSC konsultant aastast 2012.

Kaire on psühholoog ja gestaltpsühhoterapeut (individuaalkonsultatsioonid, grupiteraapia, meeskonnakoolitused).

Kontakt:

E-mail: kaire at li dot ee

GSM: +372 5051505

www.kairevalgevali.ee

Evelin Mürk

Evelin Mürk on sertifitseeritud DiSC konsultant 2014 aastast.

Evelin on Elisa AS koolitusjuht.

 

Kontakt

E-mail evelin.myrk@elisa.ee

Imre Nõmmik

Imre Nõmmik on sertifitseeritud DiSC konsultant 2014 aastast.

Imre töötab Elisa AS-is.

 

Kontakt

E-mail Imre.Nommik@elisa.ee

Ivo Popp

Ivo Popp on sertifitseeritud DiSC konsultant 2014 aastast.

Ivo töötab Elisa AS tootejuhtimises.

 

Kontakt

E-mail ivo.popp@elisa.ee

Kertu Kriisk

Kertu Kriisk on sertifitseeritud DiSC konsultant 2014 aastast.

Kertu töötab Elisa AS-is.

 

Kontakt

E-mail Kertu.Kriisk@elisa.ee

Mailiis Ploomann

Mailiis Ploomann on sertifitseeritud DiSC konsultant 2014 aastast.

Mailiis töötab Elisa AS tootejuhtimises.

 

Kontakt

E-mail Mailiis.Ploomann@elisa.ee

Piret Nigul

Piret Nigul on sertifitseeritud DiSC konsultant 2013 aastast.

Piret on Hilti personalispetsialist. 

 

Kontakt

E-mail      piret.nigul@hilti.com
Telefon    +3725087676

 

 

Arti Männi

Arti Männi on sertifitseeritud DiSC konsultant 2014. aastast.

Arti töötab Moller Auto AS müügijuhtimises.

 

Kontakt

E-mail arti.manni@moller.ee