Case study: Personalising Banking

 

Personali juhtimise hetketrendid

Tulevikuga seonduvalt on alati väljakutseid, mida ei ole võimalik ette näha ja mille ootamatut üleskerkimist me ei saa vältida. Ent mida tulevikuks paremini valmis olemiseks siiski alati teha saab, on olla võimalikult hästi kursis maailma hetketrendide ja valitsevate võtmesuundadega, analüüsida ja mõista neid.  Ning olla seeläbi proaktiivsem edaspidiste arengute kujundamisel ja suutlikum nende reaalsel mõjutamisel. Seesama põhimõte kehtib ka personalivaliku ja personali juhtimise ning arendamise tulevikutrendidega seoses.

Info päevad igas Baltimaa pealinnas

Sel sügisel korraldas IPB Partners kolm eraldiseisvat DiSC-infopäeva üritust igas Balti riigis. See oli esimene kord, kui otsustasime korraldada avaliku turundusürituse igas pealinnas (Tallinn, Riia ja Vilnius).

Meie üllatuseks oli huvi suurem, kui ootasime! Eestis, Lätis ja Leedus osales üritustel kokku 45 inimest, kellest enamik olid suurettevõtete personalitöötajad või värbajad, koolitajad ja konsultandid.

DiSC® profiili kaks kuju - eakas graafik ja uuesti sündinud ring

Psühholoogiliste hindamisvahendite küsimuste ja tulemuste esitamise viise on palju. Teadlased töötavad pidevalt selle nimel, et luua ja muuta hindamisvahendeid usaldusväärsemaks ja kasutajasõbralikumaks vastavalt uutele teaduse seisukohtadele ning aja nõuetele. DiSC profiil kui hindamisvahend on pisut üle 40 aasta vana. Tänane DiSC profiil mõõdab inimese loomupäraseid käitumisviise ning esitleb tulemusi kahel viisil.

Introvertide vägi

2012. a. Susan Caini raamatu „Quiet: The Power of Introverts in a World That Can't Stop Talking“ ilmumise järel on introvertsuse teemal väga palju sõna võetud ja see poleemika ei näi lõppevat. Ka raamat ise on saanud hämmastava tähelepanu osaliseks olles pikalt paljude müügitabelite tipus ning samuti on suurt huvi äratanud Susan Caini samasisuline esinemine TED konverentsil.

MindLab Forty-Eight konverents

11-12 aprillil, 2013 toimus San Diegos MindLab Forty-Eight konverents, kuhu tulid üle maailma kokku sajad Inscape'i partnerid, et arutada uute toodete, äristrateegiate ja võimaluste üle.

Suurim melu konverentsil käis uue omaniku Wiley ümber. Kuna Inscape Publishing osteti Wiley poolt hiljuti ära, siis sellest tulenevalt kaob ka endine firmanimi ning asendub Wiley´ga ja kõik autoriseeritud partnerid on nüüdsest "Everything DiSC, A Wiley Brand" partnerid. Wiley on maailma TOP500 firma hulgas ja tema alla on koondunud kümneid eri brände, millest enamik on seotud akadeemilise kirjanduse ja enesearendamisega. Wiley loosung on ‘To be your knowledge partner'. Kõigi osalejate hulgas oli tunda põnevust ja elevust sellega seoses, mida toimunud muutus kaasa võib tuua.

Müügil uus raamat - The Work of Leaders!

Meil on hea meel teatada, et Wiley (endine Inscape Publishing) on järjekordselt välja tulnud uue huvitava raamatuga - The Work of Leaders. Selle kirjutamine võttis teose neljal autoril aega 6 aastat ja tegemist on väga hea juhtimise ning eestvedamise teemalise raamatuga, mida me kõigile soojalt soovitame lugeda.

Raamatut saab osta meie käest 19 euroga.

Mõned kommentaarid raamatu kohta:

"Clear, distinctive, intuitive, and deeply researched, The Work of Leaders gives every reader not only several 'a-ha!' moments, but smart, meaningful suggestions for changing the way we all lead." - Elaine Biech, The Business of Consulting autor

Uut ostmise psühholoogias. Web 2.0 ajastu ja müük 2.0

Tänastes arvamusliidrite blogides, äriülevaadetes ja eriväljaannetes kõneldakse palju kiirelt teisenevast ostmispsühholoogiast, ostuotsuste tegemise ja lojaalsuse kujunemise protsessist. Ilmub põnevat lugemist ja teise nurga alt asjale vaatamist. Järgnevalt toome teieni enda ja teiste mõtted loetust.

 

Tänapäeva tehnoloogilise arengu võimalus - kohanduv testimine

 

Mis on Everything DiSC® profiilis teisiti kui varem?

IT tehnoloogia hoogne arenemine avab ka uued online testimise võimalused - saab teha kiiremaid, kuid ka keerulisemaid ja personaalsemaid lahendusi. Personaalsete lahenduste abil saavad testide arendajad muuta enesehindamise küsimustikke järjest täpsemaks. 

Inscape Publishing'il uus omanik!

 

Inscape Publishing uueks omanikuks on suurkirjastus John Wiley & Sons. DiSC-il põhinevate õpilahenduste omandamine laiendab Wiley’i globaalset haaret ja täiendab Wiley'i digitaalsete töökohal õppimise lahenduste tulevikuväljavaateid.                                                                                        John Wiley & Sons kirjastus sai 17. veebruaril 2012 Minneapolises enda omandusse Inscape Holdings Inc., juhtiva DiSC® mudeli arendaja ja sellel põhinevate rakenduste looja.

Külaskäik Soome partneri juurde

Inscape Publishing ja tema partnerid moodustavad maailma suurima konsultantide ja treenerite võrgustiku, mis ulatub juba 70-nesse riiki üle maailma. Niivõrd rahvusvahelisel tasandil tegutsedes on kõigil üksteiselt palju õppida.

IPB Partners’il on alati olnud tihe läbikäimine meie Soome partneri MLP Modular Learning Processes Oy’ga. Septembris ja veebruaris tegime nende juurde taas visiidi, kus saime osa nende viimase aja ettevõtmistest, mis meid väga inspireerisid.