EPICu nõuanne: E-mailide isikustamine EPICus

Kas teadsite, et saate isikupärastada EPICust väljaminevate kirjade "Saatja" aadressit, et muuta see teie ettevõttele sobivaks? Kui ei teadnud, siis sa ei ole ainuke. Paljudel partneritel on see hetkel seadistamata ja soovitame selle ära muuta, et profiilide täitjad saaksid paremini aru, mis kiri see on ja kust tuleb. Siin näitame, kuidas isiksustada e-maile EPICus:

Uus case-study: muutuse mõjutamine organisatsioonis

Värske case-study on väljas! Tutvu "Team Building and Group Dynamic" artikliga maikuu TD ajakirjas. See uuring vaatleb, kuidas Microsoft Business Solutions kontsern on kasutusele võtnud Everything DiSC ja The Five Behaviors of a Cohesive Team arendusvahendid, et ehitada ja tugevdada oma dünaamilist ning rahvusvahelist meeskonda.

 

Pakkumine: 10 kreditit Everything DiSC toodetelt maha

Andke oma kunagistele DiSC Classicu täitjatele võimalus kogeda lisaväärtusega Everything DiSC lahendusi. Alates tänasest kuni 31. oktoobrini 2016 on võimalus kõigil, kes on sinu EPIC kontolt täitnud DiSC Classic profiili, täita uue põlvkonna Everything DiSC profiil erihinnaga - 10 kreditit Everything DiSC Workplace®, Work of Leaders, Management või Sales-i tavahinnast maha!

Lugemissoovitused vol 2

http://www.pamorama.net/corepam/wp-content/uploads/2013/08/facebook-like-are-seen-as-brand-recommendations-by-consumers.jpgPraeguses infokülluses pole alati lihtne leida üles endale huvipakkuvat kvaliteetset teavet. Püüame selles osas abiks olla ja suunata teid tutvuma mõningate materjalidega, mis teid ehk oma tegemistes toetada võiksid.

Isiklik kutse Sulle meistriklassis osalemiseks teemal "Becoming a Charismatic & Engaging Leader"

http://masterclass.csolutions.nl/images/masterclass-logo.pngIPB Partners kutsub sind osalema varsti toimuvas huvitavas online meistriklassis. Osalemine on TASUTA, sest üritust sponsoreerib Profiles International (a Wiley brand). Loe edasi ingliskeelsest kutsest: 
On July 8th, author of the bestselling book ‘Leadership Charisma’, Deiric McCann, will host an intensive 60-minute session entitled ‘Becoming a Charismatic and Engaging Leader’ - talking about how leaders can become more engaging, inspiring and charismatic – and get better bottom-line results from engaging their people more.

DiSC online sertifitseerimine

http://demo.fivebehaviors.com/UserFiles/LOGO-FAC-ACC-WEB.pngKäesolevast aastast alates on lisaks klassiruumi sertifitseerimisele võimalik saada DiSC sertifikaat osaledes online kursusel Wiley professionaalsete treenerite käe all. Nad pakuvad Everything DiSC Workplace ja The Five Behaviors of a Cohesive Team sertifitseerimist läbi interaktiivse online platvormi.

Lugemissoovitused vol 1

http://www.pamorama.net/corepam/wp-content/uploads/2013/08/facebook-like-are-seen-as-brand-recommendations-by-consumers.jpgPraeguses infokülluses pole alati lihtne leida üles endale huvipakkuvat kvaliteetset teavet. Püüame Teile selles osas abiks olla ja suunata Teid tutvuma mõningate materjalidega, mis Teid ehk oma tegemistes toetada võiksid.

Case study: Influencing Change in organization

Improving employee relations and establishing a common identity through influencing skills.

The Mission and the Challenges

The Italian division of Alcatel Lucent, a leading telecommunications company was carrying out a range of organizational changes. These changes varied from acquisitions and mergers through to making important changes within its organization.

Vaata uut Get to Know Everything DiSC videot!