Oluline uuendus EPIC-us! Täitja peab oma konto registreerima

Nagu Sinagi, on Wiley Workplace Learning Solutions pühendunud tipptasemele kõiges, mida nad teevad. Kaasaskäimine aina muutuva digitaalse maastiku parimate praktikatega ei ole siin erandiks.

Tänasel päeval on EPIC üks väheseid veebipõhised rakendusi, mis lubab endiselt piiramatut juurdepääsu. Seepärast muudab Wiley 8. novembril, 2018 EPIC kasutajate registreerimise protsessi, mis on vajalik DiSC hindamise läbitegemiseks.

Everything DiSC® Essentials online koolitus

Everything DiSC® Essentials on suurepärane abivahend selleks, et omandada põhiteadmised Everything DiSC lahenduste komplekti kohta.

Produktiivsuse inimpool - intervjuu Everything DiSC® asepresidendi Julie Straw'ga

Meie töökohad teevad läbi enneolematul määral muutusi. Me elame uuel ajastul täis automatiseerimist, pidevaid katkestusi ja innovatsiooni, millega on raske sammu pidada. Kuid keset seda ebakindlust ja muutusi peavad tööandjad pöörama tähelepanu oma kõige väärtuslikumale ressursile: oma inimestele.

DiSC hindamisvahendi uus tulemine!

Juba pea 20 aastat oleme olnud DiSC Classic® hindamisvahendite ametlik esindaja Baltikumis. Neid on siin selle aja jooksul täitnud ja oma meeskonnatöö-, juhtimise- või müügioskuste jm. arendamiseks kasutusele võtnud ligi 100 000 inimest. Seega võime julgelt väita, et DiSC on olnud üks populaarseim ja hinnatuim tööriist, mille juurde inimesed on üha ja ikka tagasi tulnud.

Nüüd, augustis tulime välja uue generatsiooni eestikeelse DiSC töövahendiga Everything DiSC Workplace®, mis on hindamis- ja arendusvahendite maastikul märkimisväärne samm edasi.