DiSC profiilid – lahendus tööalase tulemuslikkuse tõstmiseks

50 miljonit inimest üle kogu ilma on kasutanud DiSC profiile, tehes DiSC-ist maailmas kõige paremini tuntud arendus- ja hindamisvahendite kaubamärgi. Üleilmselt usaldusväärsena pakub Everything DiSC® personali arendamiseks uusima põlvkonna psühhomeetrilisi vahendeid.

Iga rolli kohta on olemas profiil ja lahendus

Everything DiSC profiilid pakuvad mitmekülgset väärtust, alates töötajate arendamisest ja tõhusate meeskondade loomisest kuni coachimise ja värbamiseni.

On loodud erinevaid DiSC-profiile, nii et hoolimata sellest, kas tahad arendada meeskondi, üksikisikuid, juhte, liidreid või müügitöötajaid, leiad just selleks sobiva DiSC profiili.

Meeskonnad & indiviidid

Workplace®: arendab meeskondade ja üksikisikute alusteadmisi inimkäitumisest. Sõltumata rollist aitab see enimmüüdud profiil luua tõhusamaid töösuhteid, et parandada teie töökoha kvaliteeti.

DiSC® Classic: populaarne arendusvahend, mis aitab mõista enda ja teiste käitumist, ning seda mis üldse motiveerib inimesi ja kuidas erinevate inimestega edukamalt suhelda.

Productive Conflict: aitab märgata ja muuta mitteotstarbekaid käitumismustreid, nii et konfliktid muutuvad produktiivsemaks, parandades tulemusi ja suhteid töökohal.

The Five Behaviors™: see võimas meeskonnaprogramm aitab avastada, kuidas luua tõeliselt ühtne ja hästitoimiv meeskond.

Liidrid & juhid

Work of Leaders®see DiSC profiil keskendub konkreetsetele sammudele, mida on vaja teha, et juhtida meeskonda või organisatsiooni soovitud tulemuste suunas.

Management: õpetab, kuidas “lugeda” enda poolt juhitavate inimeste DiSC-stiile ja mismoodi oma DiSC-stiili nende jaoks paremini kohandada.

363® for Leaders: pakub oma tulemuslikkuse tõstmiseks personaliseeritud strateegiaid, mis ühendavad endas parima 360 töövahendist ja DiSC-i lihtsusest ja jõust

DiSC® Classic: populaarne arendusvahend, mis aitab mõista enda ja teiste käitumist, seda mis motiveerib inimesi ja läbi mille saada paremaks juhiks.

Müük & teenindus

Sales®: Aitab suurendada müüki, saada rohkem soovitusi ja tõsta kliendi lojaalsust iseenda ja erinevate kliendistiilide parema mõistmise kaudu.

DiSC® Classic: populaarne arendusvahend, mis aitab mõista enda ja teiste käitumist, seda mis üldse motiveerib inimesi ja kuidas erinevate kliendistiilidega edukamalt suhelda.

Workplace®: arendab meeskondade ja üksikisikute alusteadmisi inimkäitumisest. Sõltumata rollist aitab see enimmüüdud profiil luua tõhusamaid kliendisuhteid, et parandada mistahes müügitiimi tulemusi.