Konsultatsioon

Konsultatsioon ja profiili tagasiside

 

 

 

 

 

IPB Partners pakub:

  • DiSC profiil koos personaalse nõustamisega

Kirjalikule DiSC raportile lisaks aitab DiSC-konsultant analüüsi tulemusi lahti seletada, mis võimaldab paremini mõista saadud tagasiside nüansse.

Lisaks DiSC sertifitseerimise läbimisele ja seeläbi endale DiSC profiilide kasutamise ja tõlgendamise õiguse omandamisele, pakume ka võimalust tellida profiilide tegemine ja tagasiside IPB Partnersilt. Saadame profiilid välja, anname täitmise järel tagasisidet ning teeme kokkuvõtte tellijale.

  • Konsultatsioon erinevate DiSC rakendusvõimaluste kohta

On palju võimalusi, kuidas DiSC-i saab kasutada. Konsultant aitab näha DiSC töövahendite juurutamisvõimalusi vastavalt kasutaja spetsiifilistele vajadustele.

  • Kliendile kohandatud ettevõttesisesed DiSC programmid

Selline konsultatsioonivorm näeb ette meie DiSC konsultandi sissetoomist ja kasutamist organisatsiooni jaoks spetsiifilise treeningprogrammi väljaarendamisel ja läbiviimisel.

Meie konsultantidel on olemas vastavad teadmised, kogemused ja ressursid, et aidata teie DiSC treeningut kujundada organisatsiooni strateegiale vastavaks. Oleme välja töötanud väga erinevaid koolitusprogramme, mis kasutavad DiSC mudelit näiteks selliste spetsiifiliste valdkondade parandamiseks nagu juhtimine, müük, meeskonnatöö jne. Töötame nii suurte kui väikeste organisatsioonidega.