Mängud ja harjutused DiSC kaartidega

Kas Sina juba kasutad DiSC kaarte?

Tahame juhtida Su tähelepanu sellele, et on olemas kolm erinevat DiSC kaartide komplekti, mida saab edukalt kasutada paljude mängude, harjutuste ja muude õpitegevuste juures.

Soovitame neid soojalt õpikogemuste interaktiivsemaks muutmiseks ja DiSC-i alaste teadmiste kinnistamiseks.

Allpool on kolm erinevat kaartide komplekti, mille saad soovi korral kohandada enda jaoks sobivaks ja seejärel lasta välja printida ja kiletada.

1) DiSC Grupikultuuri kaardid

See kaardimäng on mõeldud inimestele, esmajoones reaalsetele meeskondadele, kellel on DiSC-i kohta juba baasteadmised olemas. Seda on sobiv rakendada peale isiklike profiilide kättesaamist. Loe selle kohta rohkem ja lae kaardid alla siit.

2) DiSC® In-Depth kaardid

See kaardimäng on mõeldud harjutuseks, mis sunnib inimesi mõtlema nelja DiSC dimensiooni erinevuste üle. Need kaardid võimaldavad läbi mängu ja arutelu tutvuda DiSC-iga sügavuti, samuti on kaardid hea võimalus oma DiSC teadmiste kinnistamiseks. Loe selle kohta rohkem ja lae kaardid alla siit.

3) QuikDiSC® kaardid

QuikDiSC® sobib nii teemasse sissejuhatavaks kui meelelahutuslikuks kaardimänguks, mis võimaldab tutvuda DiSC®-ga ja suurendada koolituse tulemuslikkust. Loe erinevaid mängureegleid siit ja siit, ning lae kaardid alla siit.