Inscape Publishing'il uus omanik!

 

Inscape Publishing uueks omanikuks on suurkirjastus John Wiley & Sons. DiSC-il põhinevate õpilahenduste omandamine laiendab Wiley’i globaalset haaret ja täiendab Wiley'i digitaalsete töökohal õppimise lahenduste tulevikuväljavaateid.                                                                                        John Wiley & Sons kirjastus sai 17. veebruaril 2012 Minneapolises enda omandusse Inscape Holdings Inc., juhtiva DiSC® mudeli arendaja ja sellel põhinevate rakenduste looja.

Veebileht www.answers.com alustab kirjastuse tutvustust sissejuhatusega, et Wiley võib mitte võluda särgita musklimehi, kuid avaldab selliseid teatmikke nagu “Patriku tööhügieen ja toksikoloogia” või Webster’i sõnaraamatud. Kirjastaja tarbijaskond on ülemaailmne ja nende hulgas on teadlased, meedikud, insenerid, tehnoloogid, professionaalid.

Valik fakte John Wiley & Sons kohta

  • John Wiley & Sons kirjastus kuulub maailma suurimate hulka
  • Kirjastuses on 5200 töötajat
  • Kirjastus avaldab raamatuid Nobeli preemia laureaatidelt ja 1600 teadusajakirja, kuid kirjastab ka reisijuhi sarja Frommer’s ja meilgi tuntud õpetavat, harivat ja kergesti loetavat sarja “For Dummies”, mis on loodud vastukaaluks keerulistele õpikutele
  • Peale majanduslike näitajate pöörab kirjastus suurt tähelepanu organisatsioonikultuuri arendamisele ja kuulub oma saavutustega maailma tippu. Seda on ära märkinud majandusajakiri Forbes. Samuti on kirjastus valitud parimate tööandjate hulka, teda peetakse parimaks töökohaks naistele ja emadele
  • John Wiley & Sons, Inc. kaubamärk Pfeiffer kirjastab juba 40 aastat teaduslikke, tehnika- ja meditsiinialaseid raamatuid ning akadeemilisi publikatsioone ja õppematerjale kõrgkoolidele
  • Aasta tagasi lõi Wiley ülemaailmse online keskkonna ja võrgustiku, kus saavad kokku tööd otsivad teadlased, üliõpilased, insenerid jt. organisatsioonidega, kes soovivad leida endale töötajaid

John Wiley & Sons ajalugu

1807. aastal asutatud kirjastus John Wiley & Sons, on juba üle 200 aasta väärtusliku informatsiooni allikana aidanud inimesi nende püüdlustes ja rahuldanud nende vajadusi. Wiley koos oma tütarettevõtetega on avaldanud üle 450 Nobeli preemia laureaadi töö kõigis kategooriates: kirjanduse, majanduse, füsioloogia, meditsiini, füüsika, keemia ja rahu vallas.

Wiley’i põhivaldkondadeks on teadus-, tehnika-, meditsiini- ja akadeemiliste ajakirjade, entsüklopeediate, raamatute, sh professionaalidele ja õppuritele mõeldud trükiste kirjastamine ja samuti online toodete, sh koolitusvahendite, rakenduste ja veebilahenduste väljaandmine.
Wiley'i peakorter asub Hobokenis, N.J. Ettevõtte koduleht on aadressil www.wiley.com. Ettevõte on New York Stock Exchange börsinimekirjas ja tähistatud lühenditega JWa ning JWb. Wiley tänane turumaht on umbes 3 miljardit dollarit.

Ühine pressiteade Inscape’lt ja Wiley’lt

Inscape’i tegevdirektor Jeffrey Sugerman rõhutas pressiteates, et Inscape’i DiSC mudelil põhinevad lahendused on perfektseks täienduseks Wiley personaliarenduse ressursse pakkuvale kaubamärgile Pfeiffer. Ta lisas veel, et Wiley koos Inscape’iga teenindab väga suurt tarbijaskonda - tippjuhte, meeskondi ja nende juhte, korporatsioone ja igas suuruses organisatsioone – ning seda üle maailma.

Wiley asepresident Mark Allin tõi omakorda välja selle, et kahe ülalnimetatud juhtiva kaubamärgi ühinemine annab haruldase võimaluse luua võimas töökohal õppimise jõud. “See seob omavahel Wiley’i suure hulga väärtusliku sisu ja globaalse ulatuse Inscape’i tehnoloogia, müügivõrgustiku ja teadmistega,” märkis Allin.

Inscape jätkab endiselt koostööd oma 1700 konsultandi, koolitaja ja coach’iga, kes teenindavad igal aastal kolmekümnes keeles rohkem kui miljonit inimest.

Inscape’i tooted aitavad luua väärtust oma kvaliteetsete online hindamise-, koolituse- ja töökohal õppimise töövahenditega. Klientide kogemused, globaalne kasutajaskond ja teaduslik alus võimaldavad neil toodetel püsida maailmas jätkuvalt juhtival positsioonil. Toodete omadused, nagu adapteerimine kultuurikeskkonnale, kohandamine ettevõttele või meeskonnale ja isikukeskse töövahendi loomise võimalused, on see jõud, mis paneb kliente eelistama just Inscape’i tooteid.