Lugemissoovitused vol 2

http://www.pamorama.net/corepam/wp-content/uploads/2013/08/facebook-like-are-seen-as-brand-recommendations-by-consumers.jpgPraeguses infokülluses pole alati lihtne leida üles endale huvipakkuvat kvaliteetset teavet. Püüame selles osas abiks olla ja suunata teid tutvuma mõningate materjalidega, mis teid ehk oma tegemistes toetada võiksid.

 

Seekord sellised teemad:

  1. IPB Partners hakkas hiljuti müüma ka maailmas hästi tuntud värbamis- ja arendusvahendit ProfileXT, mis on ainulaadne oma "töösobivuse" funktsiooni poolest, võimaldades organisatsioonidel hinnata inimest vastavalt konkreetse töökoha jaoks vajaminevatele omadustele ning oskustele. See artikkel räägib töösobivusest rohkem: What is Job Fit & How to Spot a (Job Fit) Problem (Profiles International)
  2. Vaata head õppevideot sellest, miks töösobivus on niivõrd oluline ning mispärast on kasulik värvata õigel viisil: The Value of Hiring Right
  3. Loe BBC huvitavat artiklit introvertide teemal jätkuks Susan Caini hiljuti ilmunud ja Eestiski sel suvel üllitatud ja tähelepanu pälvinud bestsellerile „Vaikuse jõud" (Varrak 2015): Is there room for introverts at the top? (BBC)
  4. Kõigile inimkapitaliga tegelevatele spetsialistidele tuleks kasuks teha aeg-ajalt inventuuri oma mõjutamis- ja veenmisoskuste vallas. Ning teadvustada oma arenguvajadused. Vaata antud teema kohast õppevideot, kus kirjeldatakse kuut teaduslikult tõestatud universaalset veenmise põhimõtet, et olla võimalikult efektiivne: Science Of Persuasion (Influenceatwork.com)


Head vaatamist ja lugemist!