MindLab Forty-Eight konverents

11-12 aprillil, 2013 toimus San Diegos MindLab Forty-Eight konverents, kuhu tulid üle maailma kokku sajad Inscape'i partnerid, et arutada uute toodete, äristrateegiate ja võimaluste üle.

Suurim melu konverentsil käis uue omaniku Wiley ümber. Kuna Inscape Publishing osteti Wiley poolt hiljuti ära, siis sellest tulenevalt kaob ka endine firmanimi ning asendub Wiley´ga ja kõik autoriseeritud partnerid on nüüdsest "Everything DiSC, A Wiley Brand" partnerid. Wiley on maailma TOP500 firma hulgas ja tema alla on koondunud kümneid eri brände, millest enamik on seotud akadeemilise kirjanduse ja enesearendamisega. Wiley loosung on ‘To be your knowledge partner'. Kõigi osalejate hulgas oli tunda põnevust ja elevust sellega seoses, mida toimunud muutus kaasa võib tuua.

Konverentsi üks olulisim arutelu puudutas kõige uuemat profiili Everything DiSC Workplace, mis on peale inglise keele nüüd saadaval ka taani ja saksa keeles. Everything DiSC Workplace on leidnud äärmiselt positiivset vastukaja ning pakkunud palju kõneainet inimestele ja ettevõtetele, kes seda juba on jõudnud kasutada. Hea meel oli kuulda, et 2013. aasta sees muutub see toode kättesaadavaks ka Skandinaavia keeltes ning kuigi mingeid lubadusi pole veel antud, loodame siiski, et lähiaastatel saab see valideerituks ja kasutusvalmiks ka meie turu jaoks.

Veel üks hea uudis meie võrgustikule ja kõigile DiSC-i kasutajatele on uue raamatu The Work of Leaders-i ilmumine! Loe sellest lähemalt siit.