MindLab48 2014 konverents

26-28. märtsil toimus Atlantas igaaastane MindLab48 konverents. Tänavune konverents meelitas kohale läbi aegade kõige enam osalejaid - üle 1000 Everything DiSC partneri tuli kohale, et saada osa Wiley uue toote väljatulekust.

Peamiselt tegeletigi Wiley uue toote The Five Behaviors of a Cohesive Team tutvustamisega. IPB Partners on nüüd esimeste seas, kes kvalifitseeruvad mainitud toote The Five Behaviors of a Cohesive Team autoriseeritud partneriks. See tööriist on nüüdsest saadaval EPIC keskkonnas ning põhineb Wiley poolt välja antud Patrick Lencioni bestselleril The Five Dysfunctions of a Team. Kõnealune uuenduslik abivahend aitab pakkuda kvaliteetseid lahendusi, mis võimaldavad muuta meeskondi tulemuslikumaks.

Loe lähemalt uue toote kohta siit.

Raamatu autor Patrick Lencioni oli ka ürituse peaesineja. Ta on konsultatsioonifirma Table Group asutaja ja president, firma on pühendunud elutervete ja efektiivsete organisatsioonide ülesehitamisele. Lencioni on kirjutanud mitmeid bestsellereid sealhulgas The Five Dysfunctions of a Team (olemas ka eesti keeles„5 põhjust, miks meeskonnad ei toimi“), mis on jätkuvalt iganädalaste äriraamatute bestsellerite hulgas. Tema raamatuid on kokku müüdud üle kolme miljoni eksemplari.

Lencioni näitas tõepoolest esinemisoskuste maailmataset nii publiku osavas kaasahaaramises kui ka sedavõrd suure rahvahulga ühes suunas mõtlemapanemises meeskonnatöös edu saavutamise üle. Vaata teda rääkimas hea meeskonnatöö olulisusest ja usaldusest.

Teine suur uudis oli see, et Wiley on nüüdsest ka Profiles International brändi omanik, pakkudes peamiselt värbamis-ja hindamisabivahendeid, mis aitavad organisatsioonidel valida õigeid inimesi ja neid arendada. Selle tehinguga on Wiley HR tootepaketis nüüd kõik valdkonnad hästi kaetud.