Uus toode nüüd saadaval!

Meil on hea meel teatada uue meeskonnaprofiili ja meeskonna juhtimisprogrammi väljatulekust! The Five Behaviors of a Cohesive Team™ on saadaval EPICus ingliskeelse tootena, milles maailma üks tunnustatumaid meeskonnatöö arendajaid Patrick Lencioni on osavalt integreerinud DiSC süsteemi meeskondade arendamisse. Lencionilt on ka eesti keeles ilmunud üks raamat ("Viis põhjust miks meeskonnad ei toimi"; Pegasus 2008).

Loe uue toote kohta rohkem siit, lae alla toote tutvustusbrošüür ja vaata sissejuhatavat videot.

IPB Partners on nüüd selle toote täievoliline kasutaja ehk autoriseeritud partner! See tähendab, et ka kõikidel meie klientidel on nüüdsest võimalus seda toodet kasutada ja ka oma klientidele pakkuma hakata.

Kutsume Teid osalema meie partneritele mõeldud paaritunnisel Five Behaviors'it tutvustavas töötoas, kus saate ülevaate uuest profiilist ja kit´ist, juhendid toote turustamiseks ning kuulete ka meie senistest kogemustest selle kontseptsiooni rakendamisel koos eestikeelsete DiSC Classic profiilidega. 

Kõnealune tööriist ei vaja eraldi sertifitseerimist, kuna DiSC sertifitseeritutele sisaldub kõik vajaminev põhjalikus kitis. Kuna tegemist on siiski küllaltki mahuka ja uue teemaga, siis pakume oma partneritele litsentsi saamiseks lisaks tutvustusüritusel osalemisele võimalust osta Five Behaviorsi facilitation kit, et omandada piisavad teadmised toote iseseisvaks kasutamiseks. 

Tutvustav töötuba on 49€. Litsentsi saamiseks tuleb lisaks osta Five Behaviors kit hinnaga 1395€.

Andke palun selles tutvustavas töötoas osalemise soovist teada, et saaksime seejärel leida kõigile sobiva aja!