Uus sertifikaat

IPB Partners kuulub nüüdsest silmapaistvate arendusfirmade, treenerite ja konsultantide rühmitusse, kes on volitatud oma klientidele pakkuma The Five Behaviors of a Cohesive Team™ metoodikat. IPB läbis edukalt nõutud taotlused, autoriseerimise ja koolitused. 

The Five Behaviors of a Cohesive Team on uus juhtimisprogramm, mis aitab spetsialistidel ja nende organisatsioonidel õppida meeskonnana paremini ja tõhusamalt töötama suurendades motiveeritust, tulemuslikkust ja tootlikkust. 

Mudel põhineb Patrick Lencioni enimmüüdud raamatul The Five Dysfunctions of a Team ("Viis põhjust, miks meeskonnad ei toimi"; Pegasus 2008), kirjeldades seal viit käitumist, mis on terveks ja hästitoimivaks meeskonnaks saamisel hädavajalikud. Need on: usalduse loomine, vastuseisude käsitlemine, pühendumise ja vastutustunde loomine ning tulemustele orienteeritus. The Five Behaviors of a Cohesive Team on juhtiva arendusvahendite tootja Wiley Workplace Learning Solutions Grupi ja Patrick Lencioni partnerluse tulemus. 

"Meil on hea meel tervitada IPB Partnersit oma ülemaailmses autoriseeritud partnerite võrgustikus, kes pakuvad nüüdsest oma klientidele personali, koolituse ja organisatsioonilise arengu valdkondades ka The Five Behaviors of a Cohesive Team'iga seotud lahendusi," ütles Wiley asepresident ja tegevjuht Barry Davis. "Selle uue tõhusamate meeskondade loomisele keskenduva programmi edukus sõltub suuresti just nende kõrgelt kvalifitseeritud juhendajate, treenerite ja konsultantide tööst," ütles Davis.

Loe uuest tootest lähemalt siit.