Miks kasutada DiSCi?

Miks kasutada DiSCi?

1 Valiidsus 

Enne mistahes testi või profiili kasutamist on väga oluline teada, kas ta on valiidne ja reliaabne. Kõik Everything DiSC (a Wiley brand) tooted on valideeritud ja normeeritud iga konkreetse riigi jaoks, mis muudab need vastava turu usaldusväärseteks töövahenditeks.    

2 Garanteeritud edukus 

Everything DiSCi rahvusvaheline võrgustik oma sertifitseeritud konsultantidega kujutab endast maailma suurimat personalitöö professionaalide võrgustikku. Everything DiSC arendab praegusel ajal oma arendustooteid rohkem kui 30 keeles ja turustab neid enam kui 80 riigis. Üle 50 miljoni inimese on kasutanud DiSCi tooteid paremate koostöösuhete ülesehitamiseks.    

3 Kasutajasõbralikkus 

Meie online keskus EPIC on kasutajale lihtne platvorm profiilide täitmiseks ja haldamiseks. DiSC tooteid on lihtne kasutada ja meie koolitusmaterjalid aitavad konsultandil luua oma vajadustele vastava treeningmaterjali mistahes situatsiooni tarvis.

4 Toodete mitmekülgsus ja edasiarendus 

Jätkuv uuendustöö on üks Everything DiSCi liikumapanevaid jõude, et tagada selliste kaasaegsete toodete loomine, mis mõjuvad spetsialistidele innustavalt, motiveerivalt ja julgustavalt. DiSC´i rakendused on väga erinevad (juhtimine, müük, meeskonnatöö, teenindus jne). Everything DiSCi brändi omanikuks on Wiley – maailma üks suurimaid akadeemisi kirjastusi, mis toob omakorda juurde veel uusi lisavõimalusi tulevikus.

5 Kestva mõjuga arenduslahendused töötajate jaoks

Everything DiSC pakub väärtuslikke tooteid ja teenuseid iseenda ja oma suhete mõistmiseks ja arendamiseks nii töökohal kui mujal. Meie uuringutepõhised ja ajas läbiproovitud töövahendid võimaldavad kogeda reaalseid muutumisi. DiSC aitab inimestel avastada oma tegelikku potentsiaali ja organisatsioonidel teostada oma eduvõimalused.