Head uudised Wiley partnerite kokkusaamiselt

Wiley´i selleaastane rahvusvaheliste partnerite ärikohtumine toimus 23-24. oktoobril päikselises Barcelonas. Seekordsele kokkusaamisele tuli üle 60 DiSC-partneri enam kui 20 riigist.

IPB Partners´i ja meie klientide jaoks suurim uudis oli see, et Wiley on teinud otsuse oma edasise tootestrateegia kohta väikestel turgudel.

Wiley on välja arendamise lõppfaasis oma organisatsioonisisese PTC tõlkesüsteemi loomisel, mis oluliselt lihtsustab ja kiirendab toodete tõlkimist erinevatesse keeltesse. Kavas on käivitada kaks esimest piloottõlget 2018. aasta alguses. https://www.stepstoneconsulting.com/wp-content/uploads/2016/08/Everything-DiSC-Workplace-Color.png

IPB Partners´ile tehti ettepanek osaleda koos hollandlastega pilootprojektis, mis võimaldab meil tõlkida, kohandada ja valideerida Everything DiSC Workplace eestikeelse turu jaoks.

Seetõttu võime üsna kindlalt väita, et uuel aastal saab meil olema uus eestikeelne DiSC profiil! 

See on suurepärane, kuna oleme oodanud kõnealust innovaatilist DiSC lahendust mitu aastat. Peale edukat pilootprojekti saame loodetavasti seda toodet samamoodi lokaliseerima hakata ka Leedus ja Lätis.

Hoiame teid kindlasti kõigi uuenevate võimalustega kursis. Pöidlad pihku, et see pilootprojekt oleks edukas ja saaksime juba varsti need uued DiSC lahendused meie turule!

Teine uudis veel! Tuli välja esimene täiesti uus Everything DiSC toode kuue aasta jooksul. Selleks on väga praktiline ja hõlpsalt kasutatav Everything DiSC Productive Conflict. Loe selle kohta lähemalt siit.