KONSULTATSIOON

ETTEVÕTTESISESED PROGRAMMID

Meie kogenud konsultante saab kasutada teie organisatsiooni jaoks spetsiifilise treeningprogrammi väljaarendamisel ja läbiviimisel.

Meie konsultantidel on olemas vastavad teadmised, kogemused ja ressursid, et luua just teie organisatsiooni strateegiale vastav lahendus. Oleme välja töötanud väga erinevaid koolitusprogramme, mis kasutavad maailma tippmeetodeid näiteks selliste spetsiifiliste valdkondade parandamiseks nagu juhtimine, meeskonnatöö, müük jne. Meie konsultandid on töötanud üle 50% Baltikumi juhtivate ettevõtetega.

ISIKLIK DiSC PROFIIL JA TAGASISIDE

Kirjalikule DiSC raportile lisaks aitab DiSC-konsultant analüüsi tulemusi lahti seletada, mis võimaldab paremini mõista saadud tagasiside nüansse.

Lisaks DiSC sertifitseerimise läbimisele ja seeläbi endale DiSC profiilide kasutamise ja tõlgendamise õiguse omandamisele, pakume ka võimalust tellida profiilide tegemine ja tagasiside IPB Partnersi kaudu. Saadame profiilid välja, anname täitmise järel tagasisidet ning teeme kokkuvõtte tellijale.

KLIENDIREFERENTSID

image

L. Ratassepp

Müügijuht
„Minu DiSC profiil oli nii täpne. Oleksin nagu lugenud raamatut minust enesest, ja see tehti valmis kõigest 10 minutiga. Hämmastav!“
image

K. Sibul

HR Business Partner
„Alati saame kindlad olla IPB Partnersi kiirele kommunikatsioonile ja konsultatsioonile. ProfileXT ja DISC profiilid abistavad värbamisprotsessis ning annavad eelkõige otsesele juhile kandidaadist põhjaliku ülevaate ja soovitused. Raportid on ühelt poolt informatsioonirohked, kuid teisalt väga loogilise ülesehitusega ja hõlpsasti arusaadavad. Tänan siiralt jätkuva positiivse, väga kiire ja efektiivse koostöö eest!“
image

P. Nigul

Personalijuht
"Hilti Grupp kasutab DiSC®-i üle maailma kõikides oma organisatsioonides juba väga ammu. DiSC on osa meie firma baaskoolitusest. Hilti on müügi-organisatsioon, seetõttu õpetame kogu müügi-meeskonda DiSCi kasutama ning isiku stiile määratlema – seda ikka selleks, et kliendisuhted oleks sujuvamad, püsivamad ning mõlemale poolele kasulikumad."
image

G. Bengu

Talent Development Leader
„Oleme kasutanud väga praktilisi ja kasulikke DiSC Classic arendusvahendeid oma juhtkonna, meeskonnatöö ja kompetentsipõhistel koolitustel viimase 3 aasta jooksul. DiSC on aidanud meil ennast paremini analüüsida ja mõista ning teha sellega vastavuses edasisi arenguplaane."
image

T. Käsi

Head of HR Group Functions
„Oleme Nordeas nii Eestis kui rahvusvahelistel turgudel kasutanud erinevaid DiSC profiile nii värbamise kui töötajate ja meeskondade arendamise vahendina. See töötab alati! Väga tihti on juhtunud, et peale sisukat DiSC meeskonnapäeva juurutavad selles osalevad kõrgema taseme juhid DiSCi arendusvahendina kogu oma üksuses."
image

TMD Partners

Konsultant
„Koolitusfirmana aitab DiSC meil oma klientidele pakkuda lahendusi, mis sobivad nende vajadustele kõige paremini, olgu teemaks juhtimine, läbirääkimised, müük, emotsionaalne kompetentsus või koostöö. Me kasutame DiSC-i palju suhtlemisoskuste arendamiseks, juhtimispädevuste väljatöötamiseks, konfliktide lahendamiseks, meeskonna tulemuslikkuse suurendamiseks ja müügi tootlikkuse kasvatamiseks."
image

K. Kuuskmann

Konsultant
„Oleme tõdenud, et DiSC annab nii palju uusi mõtteid ja võimalusi, mida saame koheselt ja praktiliselt ellu viima hakata – nii oma meeskonnas kui ka oma klientide meeskondades."

SOOVID ENDA PROFIILI?