MIDA ME TEEME

Aitame organisatsioonidel arendada oma inimesi ja meeskondi pakkudes maailmatasemel tõhusaid hindamis- ja arendustooteid. Meie huvi on toetada selliste töökeskkondade loomist, kus usaldusväärsed personaliarendussüsteemid tagavad töötajate rahulolu ja organisatsioonide vajadused. Tahame olla kindlad, et meie kliendid saavutavad oma ärilised eesmärgid, et nende juhid on aktiivsed eestvedajad ja meeskonnad toimivad efektiivselt.

MEIE LUGU

IPB Partners on butiik-konsultatsioonifirma, kes on Everything DiSC (A Wiley Brand) litsentseeritud turupartner Baltikumis ja Venemaal. Pakume meie sihtturgudele kohandatud DiSC hindamis- ja arendustooteid ning nendel baseeruvaid praktilisi lahendusi.

Meie klientideks on nii koolitajad-konsultandid kui ka ettevõtete juhid ja personalijuhid nii Baltikumist, Euroopast aga ka rahvusvaheliselt areenilt.

Oleme läbi aastate saanud suurepäraseid kogemusi selle kohta, mis muudab äritegevuse edukaks. Oleme näinud teatud tööriistade imekspandavalt suurt positiivset mõju juhtidele ja meeskondadele organisatsioonides, kellega oleme töötanud. Tahame, et üha enam inimesi saaks kogeda taolist transformatsiooni ja sellest tulenevat kasu. Just sel põhjusel oleme jätkuvalt vaimustatud tööst, millega aitame organisatsioonidel luua ja edasi arendada väärt töökeskkondi, kus igaüks saab realiseerida oma tegeliku potentsiaali.

MISSIOON

Meie mission on pakkuda maailma parimaid teaduspõhiseid ja ennast tõestanud arendusvahendeid, mis aitavad juhtidel, meeskondadel ja organisatsioonidel muutuda efektiivsemaks.

VISIOON

Tahame panustada maailma paremaks muutmisele toetades organisatsioone nende püüdlustes ehitada üles tulemuslikum organisatsioonikultuur, tõhusam koostöö, saavutada motiveeritumad tiimid ja rohkem rahul töötajad.

MEESKOND

Uku Sööt

Uku Sööt

Partner I Development
Mati Sööt

Mati Sööt

Partner I Consulting

MIS MEID ERISTAB?

Mõistame, et uue teenusepakkuja valimine on iga organisatsiooni jaoks alati tähtis otsus. Enne meie valimist tahaksime, et oleksite kindlad oma otsuse õigsuses. Seepärast peame oluliseks investeerida oma aega, et saaksite meid paremini tundma õppida ja seda mitte ainult professionaalidena, vaid ka kolleegidena. Samuti annab see meile võimaluse mõista täpsemalt teie vajadusi.

Alles siis, kui meil on selge pilt teie vajaduste ja eesmärkide kohta, oleme valmis ütlema, kas saame teid aidata. Me ei taha teile pakkuda midagi sellist, mida te tegelikult ei vaja ega võtta kohustust, mida meil pole võimalik täita. Ainult nii saate olla kindlad, et oleme täielikult pühendunud teie edule.

PARTNERID