DiSC® on juhtiv inimkäitumise hindamise vahend, mida kasutab rohkem kui 2 miljonit inimest igal aastal parandamaks meeskonnatööd, isiklikku efektiivsust ja tulemuslikkust.

 

Ümberkujundav õppimine

Everything DiSC® on originaalne ja usaldusväärseim DISC toode, ning see on ajas vastu pidanud põhjusega. Everything DiSC® on geniaalne, sest ta annab olulisi teadmisi lihtsal ning meeldejääval viisil ning loob kiiresti ühise keele meeskonna dünaamika ja tulemuslikkuse mõistmiseks ja parandamiseks.

Kuuleme inimestelt sageli, et peale isiklikku kogemust DiSC profiilidega, näevad nad maailma ning teisi inimesi justkui läbi uue objektiivi. Neil töövahenditel on võime muuta õppijate mõistmist nii iseendast kui teistest ning näidata uusi võimalusi, kuidas enda ümber olevate inimestega efektiivsemalt suhelda.

Lihtne, kuid mitte lihtsustav

Meie profiilid annavad selge ettekujutuse, kuidas teistega suheldes DiSC mudelit teadlikult rakendada. Iga profiil jutustab lugu, millega õppija saab hõlpsasti suhestuda ja hakata kohe peale profiili analüüsimist oma käitumist kohandama. Hoiame teooriat lihtsana, kuid pakume samal ajal mitmekülgset, kuid hõlpsalt mõistetavat sisu, et tagada DiSC teadmiste meelespüsimine ja rakendamine pikemaajaliselt.

MIS VÄÄRTUS ON SELLES SINU JA SINU ORGANISATSIOONI JAOKS?

DiSC® tootepere

 • Loob ühise keele, mis aitab üksteist mõista ja paremini koos töötada
 • Kliendisuhted muutuvad personaalsemaks, empaatilisemaks ja seeläbi edukamaks
 • Meeskonna tulemuslikkus ja koostöö paranevad märgatavalt
 • Aitab pakkuda paremat müügi -ja klienditeenindust, mis tagab rahulolevamad kliendid ja suurema klientide lojaalsuse
 • Eestvedamine ja juhtimine paranevad tänu DiSC lähenemisele oluliselt
 • Toetab töötajate värbamisprotsessi: võimaldab leida töötajaid, kes meeskonda ka reaalselt sobivad

DiSC PROFIILI TÄITMISE PROTSESS

1

TEE LÄBI DiSC HINDAMINE

Saad e-posti teel lingi isiklikule DiSC hindamisele, kus tuleb täita lihtne küsimustik enda käitumise kohta (tavaliselt kulub selle u 15 minutit).

2

TEADVUSTA OMA DiSC TULEMUSED

Tutvu oma stiiliga tagasisideraportis, mis sulle peale täitmist saadetakse. Õpi tundma enda käitumisstiili ja seda, kuidas paremini teiste stiilidega inimestega suhelda.

3

SAA DiSC-IST KÄTTE KOGU VÄÄRTUS

Telli professionaalne tagasiside, koolitus või konsultatsioon, et saada DiSC-st maksimaalset kasu ja rakendada neid teadmisi igapäevases töös.

DiSC MUDELI PÕHITÕED

 • Kõik DiSC stiilid ja nende prioriteedid on võrdselt väärtuslikud ning me kõik oleme segu nendest neljast stiilist – tavaliselt ühe, kahe või isegi kolme juhtiva stiiliga
 • DiSC-i eesmärk ei ole inimesi lahterdada. Tegelikult on eesmärk hoopis vastupidine – aidata nad oma kastist välja ja suurendada käitumuslikku ampluaad
 • Inimese käitumisstiil on enamasti kaasasündinud, kuid seda mõjutavad alati ka mitmed muud tegurid – nt elukogemused, haridus ja küpsus
 • Iseenda parem mõistmine on esimene samm tõhusamaks suhtlemiseks ja tulemuslikuks dialoogiks
 • Inimeste DiSC-stiilide tundmaõppimine aitab aru saada teiste prioriteetidest ja kuidas need enda omadest erineda võivad
 • DiSC aitab väga otseselt parandada  elukvaliteeti, aidates luua tõhusamaid omavahelisi suhteid nii töökohal, klientidega, aga ka isiklikus elus

Pole olemas täiuslikku DiSC-käitumisstiili vastupidiselt lihtsate isiksuse testide määratlusele. Kuna igaühel meist on oma täiesti ainulaadne käitumisprofiil, kõnnivadki inimesed siin ilmas ringi erinevate stiilide ja eelistustega. Usume, et need erinevused on äärmiselt väärtuslikud. Neid erinevusi hindama ja väärtustama õppinud organisatsioonid pakuvad oma töötajatele paremat ja tervislikumat töökeskkonda.

TEADUSPÕHISUS, RELIAABLUS JA VALIIDSUS

Meie DiSC profiilid on loodud nutika tarkvara abil, mis kasutab adaptiivset testimist – interaktiivne hindamisprotsess, mis kohandab küsimusi vastavalt individuaalsetele vastustele – et anda vastajale võimalikult täpne DiSC hindamistulemus. See garanteerib, et DiSC hindamise protsess saavutab väga kõrge usaldusväärsuse, valiidsuse ja reliaabluse. Lisaks on kõik meie profiilid läbinud põhjaliku normeerimisprotsessi, millega tagatakse hindamise vastavus kohalikule kultuurikontekstile.

DiSC® on ajas testitud ja põhjalikult läbi uuritud. Wiley on jätkuvalt pühendunud sellele, et hoida kõrgeid standardeid instrumentide väljatöötamisel ja rakendamisel tuginedes teaduslikele uuringutele ja arendusprotsessidele. Põhjalikud valideerimis- ja normiseerimisuuringud on teinud DiSC psühhomeetrilistest hindamisvahenditest tooted, mida on võimalik väga tulemuslikult kasutada koolituse-, coachingu- või nõustamissituatsioonides.