3 kasulikku EPIC-platvormi näpunäidet

 

Ükskõik, kas oled EPIC-platvormi kasutanud mitu aastat või alustanud alles hiljuti – sa ei pruugi olla teadlik neist kolmest suurepärasest funktsioonist, mis võivad sinu klientide DiSC-teekonnal lisaväärtust luua, säästes samal ajal ka administreerimise aega.

 

1. Koosta DiSC näidisraporteid oma EPIC-kontolt – mugav võimalus võtta välja DiSC-profiilide näidiseid koos oma info ja logoga, mis tahes turundus- või müügisituatsioonide jaoks

Juhised:

Mine Create Sample Reports ja järgmisel lehel vali raport, mida vajad. Peale valikute kinnitamist saad värskelt genereeritud raporti kas alla laadida või e-mailiga välja saata.

 

2. DiSC küsimustiku lingi uuesti saatmine – juurdepääsukoodi uuesti saatmiseks neile, kes pole küsimustikku ära täitnud või pole mingil põhjusel kätte saanud esimest e-kirja

Juhised:

Leia nupp ja vajuta Resend Login Info EPICu kodulehel, järgmisel lehel klikka nuppu Search ja seejärel vali, millisele ootel olevale vastajale soovid juurdepääsukoodiga e-maili uuesti saata. Kinnita toiming ja e-mail on teele pandud.

 

3. Vaata Raportit funktsioon – otsustamiseks, kas vastajad saavad oma tulemuse kohe kätte või mitte

Juhised:

Kui oled EPICus uut küsimustikku välja saatmas, siis leia Create a New Report lehel viimaste valikute hulgast üles Add Respondents kast. Seal on olemas View Report valik. Vali Yes, kui soovid, et vastajad saaksid profiili, või No, kui mitte:

Üldiselt soovitame mitte anda vastajatele oma tulemusi kätte enne, kui nad saavad tagasisidet sertifitseeritud DiSC kasutajalt või koolitajalt. Kuid teatud olukordades (värbamine või vastaja puhul, kellel on varasem DiSC kogemus) võib olla aga vaja tulemused kohe kätte anda.

 

IPB Partners OÜ

Woldemar Mayeri Ärimaja
Paldiski mnt 29, B korpus, 6. korrus
Tallinn, Eesti 10612

Kontakt

Nimi
Field is required!
Field is required!
E-mail
Field is required!
Field is required!
Sõnum
Field is required!
Field is required!