Kas sina juba kasutad DiSC® kaardimänge?

Tahame juhtida tähelepanu sellele, et on olemas kolm erinevat DiSC kaardimängude komplekti, mida saab edukalt kasutada mitmete mängude, harjutuste ja muude õpitegevuste juures.

Soovitame neid soojalt koolituste interaktiivsemaks muutmiseks ja DiSCi alaste teadmiste kinnistamiseks.

Allpool on kolm erinevat kaartide komplekti, mille saad soovi korral kohandada enda jaoks sobivaks ja seejärel lasta välja printida ja kiletada.

 

1) DiSC Grupikultuuri kaardid

See kaardimäng on mõeldud inimestele, esmajoones reaalsetele meeskondadele, kellel on DiSCi kohta juba baasteadmised olemas. See mäng käib kokku DiSC Grupikultuuri raportiga ja annab lisaväärtust tiimi grupikultuuriga tegelemisel. Loe selle kohta rohkem ja lae kaardid alla siit.

 

2) DiSC® In-Depth kaardid

See kaardimäng on mõeldud harjutuseks, mis sunnib inimesi mõtlema nelja DiSC dimensiooni erinevuste üle. Need kaardid võimaldavad läbi mängu ja arutelu tutvuda DiSC-iga sügavuti, samuti on kaardid hea võimalus oma DiSC teadmiste kinnistamiseks. Lae kaardid alla siit.

 

3) QuikDiSC® kaardid

QuikDiSC® sobib nii teemasse sissejuhatavaks kui meelelahutuslikuks kaardimänguks, mis võimaldab tutvuda DiSC®-ga ja suurendada koolituse tulemuslikkust. Loe erinevaid mängureegleid siit ja siit, ning lae kaardid alla siit.

 

Kas oled katsetanud juba kõiki kolme mängu? Kuidas on mängud läinud ja milline on olnud tagasiside?