Sinu meeskonna kultuur

Iga tiim teeb asju erinevalt, tal on omad tugevused ja omad väljakutsed. Meeskonnaliikmete ja juhi isiksused, tegutsemisvaldkond ning grupi ühtsus – kõik need tegurid mõjutavad meeskonna kultuuri.
Sellest tulenevalt on igal meeskonnal oma personaalsus ja omad käitumiseelistused. Enamik meeskonnaliikmeid tunneb end tõenäoselt kujunenud grupikultuuri kontekstis mugavalt, need aga, kelle enda DiSC käitumisstiil erineb märkimisväärselt grupi omast, võivad tunda ennast valesse keskkonda sattununa.
Allolevad infograafikud näitavad eri stiilide meeskondade kalduvusi, kuid neid ei peaks võtma ainuesinevate käitumismustritena. Meeskonnad võivad õppida olema paindlikud käitumiste suhtes, mis on vajalikud muutuste, stressi, uuenduste, stabiilsuse ja alalhoidlikkuse aegadel. Sellegipoolest on igal meeskonnal siiski oma kindel mugavustsoon ja seda nii käitumuslikus kui hoiakulises mõttes.
Sõltumata sellest, kas sul on oma tiim või töötad klientide meeskondadega, need graafikud aitavad küsida olulisi küsimusi ja läbi viia tulemuslikke vestlusi.
Võimaluse korral prindi need posterid välja ja pane näiteks meeskonna ühises ruumis seinale.
Milliste käitumiste eest annab meeskond tunnustust ja innustab jätkama? Millist käitumist püüab meeskond piirata? Kuidas meeskond saaks paremini toetada sinu isiklikku käitumisstiili? Mida sinu käitumisstiil toob meeskonnakultuuri jaoks kaasa?

* DiSCProfile on andnud loa neid graafikuid kasutada koolitustel või enda tarbeks.

IPB Partners OÜ

Woldemar Mayeri Ärimaja
Paldiski mnt 29, B korpus, 6. korrus
Tallinn, Eesti 10612

Kontakt

Nimi
Field is required!
Field is required!
E-mail
Field is required!
Field is required!
Sõnum
Field is required!
Field is required!